5 prezentów idealnych na nowe mieszkanie

Szukasz prezentu na nowe mieszkanie? Oto kilka ciekawych pomysłów, dzięki którym pomożesz znajomym, rodzinie czy przyjaciołom, doskonale się zorganizować.

Pomysł 1: praktycznie i ekskluzywnie

Dodatki marki Brabantia łączą w sobie praktyczne rozwiązania z ciekawym designem, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w formie prezentu na nowe mieszkanie. Pierwszym pomysłem jest ekskluzywny chlebak Brabantia, wypukły, stal polerowana,  który znajduje się w zestawie wraz z pojemnikami do przechowywania żywności.

BRABANTIA - Zestaw chlebak wypukły stal polerowana + 3 x pojemnik z napisem - stal polerowana
BRABANTIA – Zestaw chlebak wypukły stal polerowana + 3 x pojemnik z napisem – stal polerowana

Kolejnym przykładem dobrze dobranego prezentu są pojemniki na pieczywo Brabantia w kolorze białym. BRABANTIA – zestaw chlebak wypukły stal polerowana + 3 x pojemnik z napisem – stal polerowana to luksusowy chlebak wraz z pojemnikami przeznaczonymi do przechowywania cukru, kawy i herbaty. Płaski wierzch pojemnika sprawia, że możemy na nim ustawić te opakowania i zaoszczędzić więcej miejsca. To świetna propozycja w przypadku niewielkich kuchni, gdzie trzeba oszczędzać miejsce na blacie.

Pomysł 2: ponadczasowa stal

BRABANTIA - Chlebak wypukły - biały
BRABANTIA – Chlebak wypukły – biały

Całość utrzymana jest w eleganckiej białej stylistyce. Chlebak zawsze przyda się w nowej kuchni, sprawi, że pieczywo będzie świeże i pyszne. Stal nierdzewna to najlepszy standard wykonania, charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i nie ma ryzyka korozji. Takie pojemniki na pieczywo Brabantia w kuchni są niezbędne, a przy okazji stanowią wspaniałą ozdobę wnętrza. Biel pasuje do większości aranżacji, więc taki zestaw jak najbardziej warto kupić na prezent.

Pomysł 3: minimalizm dla wymagających

BRABANTIA - Chlebak prostokątny - biały
BRABANTIA – Chlebak prostokątny – biały

Warto również zwrócić uwagę na pojemniki na pieczywo Brabantia, które posiadają minimalistyczną, nowoczesną formę. BRABANTIA – chlebak prostokątny – biały wpasuje się w każdy narożnik, będzie idealnie przylegał do ściany i blatu. Jest to świetna propozycja dla miłośników geometrycznych kształtów i prostoty. Biel jest kolorem uniwersalnym, dzięki czemu taki prezent na nowe mieszkanie zawsze będzie trafiony. Można go także potraktować jak pojemnik na ciastka czy inne pyszności, którymi później częstuje się swoich gości.Pomysł 4: zdrowie szczelnie zamknięte

W każdej kuchni, którą urządza się od podstaw, przydatne okażą się także pojemniki Glasslock. Są to szklane opakowania, szczelnie zamknięte, spełniające najbardziej restrykcyjne normy, jeśli chodzi o przechowywanie żywności. GLASSLOCK – Oven Safe – zestaw szklanych pojemników 3 szt. (485 ml, 970 ml, 1.730 ml) to funkcjonalny i luksusowy prezent. Można je zastosować w lodówce, schować do zamrażarki czy też podgrzać w nich posiłek w piekarniku albo w kuchence mikrofalowej. Są idealna na początek i przydadzą się również w przyszłości.

GLASSLOCK - Oven Safe - Zestaw szklanych pojemników 3 szt. (405 ml, 900 ml, 1.650 ml) - niebieski
GLASSLOCK – Oven Safe – Zestaw szklanych pojemników 3 szt. (405 ml, 900 ml, 1.650 ml) – niebieski

Pomysł 5: małe co nieco

Jeśli po nowym mieszkaniu raczkuje maluch, to warto i o nim pomyśleć. Zestaw taki jak GLASSLOCK – YumYum – Szklane pojemniki 9 szt. (150 ml, 165 ml, 210 ml) to bezpieczne szklane pojemniki, które nie zawierają Bisfenolu A – BPA oraz estrogenów. Tego rodzaju pojemniki Glasslock można podgrzewać w mikrofali po zdjęciu pokrywy, a także przechowywać w zamrażarce i myć w zmywarce, co wiele ułatwi młodym rodzicom.

GLASSLOCK - YumYum - Szklane pojemniki 9 szt. (150 ml, 165 ml, 210 ml)
GLASSLOCK – YumYum – Szklane pojemniki 9 szt. (150 ml, 165 ml, 210 ml)