Akcesoria do ekspresów Jura

Schładzarka do mleka Jura Cooler Pro - do modeli X latte macchiato

Przygotowanie pysznej kawy to wielka sztuka. Warto tutaj posiłkować się wysokiej jakości akcesoriami do ekspresów Jura, a wtedy będziemy mogli odkryć prawdziwą magię swojego napoju. Dzisiaj marka oferuje nam dość spory wybór, więc każdy może znaleźć dla siebie ciekawe wyposażenie i postawić na jeszcze lepszą kawę. Smakosze z pewnością będą zadowoleni z tak dużego wyboru, jaki mamy obecnie do wykorzystania.

Filiżanki i szklanki do ekspresu

Sam ekspres do kawy to jeszcze nie wszystko, warto również postawić na odpowiednie akcesoria, jakie spełnią nasze oczekiwania i sprawią, że będziemy zadowoleni z tego, jak przygotowujemy swoją pyszną kawę. Podstawą stanowią wspaniałe filiżanki oraz szklanki. W tych pierwszych można przygotować mocne espresso, a także wspaniałe cappuccino z pianką, w jakiej od razu się zakochamy. Wysokie szklanki można wykorzystać chociażby do uwielbianej przez wszystkich cafe latte. Ekspresy Jura w połączeniu z takimi akcesoriami to wspaniałe rozwiązanie i szans na to, by kawa smakowała jeszcze lepiej.

WMF - Barista - Filiżanka do espresso 60 ml
WMF – Barista – Filiżanka 100 ml

Chładzarki do mleka

Ekspresy Jura można także wyposażyć w odpowiednie chładzarki do mleka. To szansa na przygotowanie wyśmienitej mrożonej kawy, która będzie idealna w ciepły letni dzień. Warto, zatem postawić na takie opcje, dzięki którym rzeczywiście będziemy w stanie zapewnić sobie dobry smak, na jakim nam najbardziej zależy. chładzarki do mleka są dopasowane do konkretnych modeli, więc należy najpierw sprawdzić, jakie ekspresy Jura mamy i wybrać optymalny sprzęt uzupełniający.

JURA - Chłodziarka do mleka Cooler Pro - do modeli X, GIGA
JURA – Chłodziarka do mleka Cooler Pro – do modeli X, GIGA

Filtry do ekspresu Jura

Gdy stawiamy na wysokiej jakości ekspresy Jura, nie można zapomnieć również o filtrach, jakie są niezbędne, by przygotować wyśmienitą kawę. Należy koniecznie zdecydować się na takie opcje, jakie spełnią nasze oczekiwania i sprawią, że korzystanie z ekspresu będzie w pełni komfortowe, a to jest przecież najważniejsze. Dzisiaj bez problemu wszystko, co potrzebne znajdziemy w ofercie marki Jura, dlatego warto mieć to na uwadze.

JURA - Filtr Claris WHITE 1 szt.
JURA – Filtr Claris WHITE 1 szt.

Wyposażenie dodatkowe ekspresu Jura

Ekspresy Jura to wiele możliwości, jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, więc bez problemu można postawić na to, co dla nas najbardziej komfortowe, a wiele będziemy mogli na tym zyskać. Trzeba, zatem koniecznie wyposażyć się w niezbędne filtry, kapsułki do czyszczenia sprzętu, a także piękne filiżanki i szklanki, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić sobie wspaniałą kawę i jeszcze lepsze samopoczucie, a to jest przecież najważniejsze w takim przypadku i trzeba się właśnie na tym skupić.

Co warto kupić do ekspresu?

Wyposażenie dodatkowe, na jakie koniecznie trzeba postawić, to również podgrzewacze filiżanek, spieniacz do mleka czy też zawory, łyżeczki i termosy. Takich akcesoriów jest całkiem sporo, a dzięki temu ekspresy Jura rzeczywiście będą bardzo funkcjonalne. W ten sposób każdy może sobie przygotować wyśmienitą kawę i rozkoszować się niezapomnianym smakiem, na jaki zawsze warto postawić, a to jest przecież najważniejsze i warto mieć to na uwadze w takim momencie, gdy szukamy atrakcyjnego wyposażenia.