Brabantia – najlepsze suszarki do ubrań

Suszenie ubrań to wielka sztuka. Jeśli odpowiednio je rozwiesimy, to potem mamy znacznie mniej problemów z prasowaniem. Obecnie mamy świetne warunki do tego, by suszyć pranie na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy w ogrodzie, czy na balkonie, wszędzie możemy stworzyć sobie idealne warunki. Wystarczy postawić na nowoczesne i funkcjonalne suszarki Brabantia.

Suszarki Brabantia stojące

Stojące suszarki Brabantia to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy mamy nieco więcej miejsca. Idealnie nadają się do suszenia prania zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Mamy tutaj do czynienia z płynną regulacją, dzięki której można sobie indywidualnie ustawić wysokość suszarki. Można na niej z powodzeniem suszyć nie tylko ubrania, ale także pościel, poduszki i inne tego rodzaju rzeczy. Suszarki Brabantia wykonane są z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu wyróżniają się znakomitą trwałością i solidnym wykończeniem. Można także postawić na produkty Brabantia, które mają postać suszarek stojących. Idealnie nadają się zarówno do mniejszych, jak i większych wnętrz. Można je postawić w łazience, na balkonie czy w ogrodzie, w zależności od tego, gdzie chcemy suszyć swoje pranie. Zróżnicowana forma sprawia, że można na takiej suszarce umieścić bluzki, ale także długie spodnie czy sukienki. Wszystko się doskonale zmieści. Dobrym pomysłem są także łazienkowe suszarki Brabantia, dlatego warto wziąć to pod uwagę i zdecydować się na takie produkty, które są bardzo funkcjonalne i usprawnią proces suszenia ubrań w naszym domu.

BRABANTIA - Suszarka łazienkowa na wannę 10 m (składana) - aluminium/ stal nierdzewna
BRABANTIA – Suszarka łazienkowa na wannę 10 m (składana) – aluminium/ stal nierdzewna
BRABANTIA - Lift-O-Matic Advance - Suszarka ogrodowa 50 m, 4 ramiona + mocowanie + pokrowiec + pojemnik na klamerki
BRABANTIA – Lift-O-Matic Advance – Suszarka ogrodowa 50 m, 4 ramiona + mocowanie + pokrowiec + pojemnik na klamerki
BRABANTIA - Tower - Składana suszarka na pranie 23 m, 3 poziomy - czerwona (Passion Red)
BRABANTIA – Tower – Składana suszarka na pranie 23 m, 3 poziomy – czerwona (Passion Red)

Suszarki zewnętrzne

Na balkonie świetnie sprawdzą się zarówno suszarki stojące, jak i te, które można przymocować do ściany. To bardzo duża wygoda i możliwość składania urządzenia, dzięki czemu całość zawsze dobrze się prezentuje i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Takie suszarki Brabantia to doskonała funkcjonalność, którą warto wykorzystać. Montaż jest bardzo prosty i szybki, podobnie jak późniejsze korzystanie. Solidny mechanizm sprawia, że jest to trafiona inwestycja. Wszystkie produkty Brabantia zapewniają użytkownikom doskonałe standardy i wygodę, na jaką warto postawić.

BRABANTIA - WallFix - Suszarka ścienna 24 m + stalowa obudowa
BRABANTIA – WallFix – Suszarka ścienna 24 m + stalowa obudowa

Akcesoria do suszarek

W momencie, gdy nie korzystamy z suszarki, trzeba ją odpowiednio zabezpieczyć. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się wysokiej jakości pokrowce, dzięki którym ochronimy swój sprzęt i zapewnimy sobie najlepsze rozwiązania pod każdym względem. Przede wszystkim pokrowce zapewnią odpowiednie zabezpieczenie, co wydłuży żywotność sprzętu. Do swojej dyspozycji mamy zarówno takie osłony, jakie sprawdzą się w przypadku przechowywania suszarek na zewnątrz, jak i w naszym domu, więc warto wziąć to pod uwagę. Dodatkowo można się zaopatrzyć także w inne przydatne akcesoria, jak chociażby klamerki, dzięki którym pranie zawsze będziemy mieć pod kontrolą. Wszystkie produkty Brabantia to znakomita jakość, na którą warto się zdecydować. W ten sposób nigdy już nie będziemy mieć problemu z suszeniem ubrań, a prasowanie stanie się jeszcze łatwiejsze. Trzeba zatem koniecznie postawić na nowoczesne i funkcjonalne suszarki Brabantia.

BRABANTIA - Stalowa obudowa suszarki WallFix
BRABANTIA – Stalowa obudowa suszarki WallFix
BRABANTIA - Pokrowiec na suszarkę ogrodową Lift-O-Matic, Topspinner i Compact - motyw trawy
BRABANTIA – Pokrowiec na suszarkę ogrodową Lift-O-Matic, Topspinner i Compact – motyw trawy
BRABANTIA - Pojemnik na klamerki - czarny
BRABANTIA – Pojemnik na klamerki – czarny