Ekspresy do kawy Jura. Szwajcarska jakość na każdą kieszeń.

Ponieważ zakup ekspresu do kawy jest przeważnie inwestycją na lata, należy dokładnie przemyśleć jego wybór. Do najlepszych a zarazem tych droższych zaliczają się ekspresy ciśnieniowe automatyczne. Takie ekspresy jednak posiadają wiele zalet w których najważniejszą jest zdrowa aromatyczna kawa oraz niezawodność urządzenia na długie lata. Ekspresy automatyczne różnią się od siebie funkcjonalnością, ceną i wyglądem. Jakie z nich cieszą się zatem największą popularnością? I który z modeli jest wart naszego zainteresowania?

Ekspres do kawy Jura za mniej niż 3 tysiące zł!

Do tej pory cena ekspresów JURA wskazywała na wysoką jakość ale też wskazywała, że ekspresy marki JURA nie koniecznie znajdą miejsce w każdym gospodarstwie domowym.

Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że JURA zmienia politykę sprzedażową, a dowodem na to jest ekspres JURA D60, który możemy zaoferować Państwu w cenie 2.799,00 zł brutto.

Więcej informacji na temat ekspresu Jura D60 znajdą Państwo na stronie brodasystem.pl

Ekspres do kawy Jura D60 Piano-Black TFT AromaG2
Ekspres do kawy Jura D60 Piano-Black TFT AromaG2

Budżet na ekspres do kawy do 5 tysięcy zł.

Rozrzut cenowy potrafi być tutaj ogromny – za dobry jakościowo ekspres zapłacimy od 3 tys. zł w górę, choć zdarzają się i modele za 40 czy 70 tys. złotych. Na użytek domowy doskonale nada się ekspres do kawy Jura • E60 Piano-Black . Kosztuje ok. 3,8 tys. zł, który posiada najnowszej generacji młynek Aroma G3, pracujący bardzo cicho, błyskawicznie mieli ziarno (ok. 2,5 sek.), które w całości trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy wewnątrz młynka. Minimalizm w tym ekspresie idzie w parze ze sporymi możliwościami, a prosta i intuicyjna obsługa czynią go łatwym i przyjemnym w użyciu.

Ekspres do kawy Jura E60 Piano-Black
Ekspres do kawy Jura E60 Piano-Black

Ekspres do kawy do 7 tysięcy zł.

Tutaj stanowczą pozycję zajmuje stylowa linia S o czystej, harmonijnej formie brylująca jakością i precyzją pod każdym względem. Łączy to, co najlepsze w klasie kompaktowej z elementami z segmentu premium. Imponująca różnorodność specjałów oraz mistrzowski rezultat parzenia kawy przekonają nawet wymagających koneserów. Koncepcja obsługi spełnia wszelkie wymogi w zakresie prostoty i intuicji. Linia S tworzy nowy segment automatycznych ekspresów do kawy.

W cenie 6 399,00 zł możemy zakupić ekspres do kawy Jura • S8 Moonlight Silver • TFT AromaG3, która wyposażona jest w 15 programowanych kaw o najwyższej jakości smaku oraz aromatu, duży 4,3 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości, profesjonalna nowatorska dysza do spieniania mleka, możliwość użycia najwyższych dostępnych szklanek do latte.

Więcej informacji na temat ekspresu do kawy Jura • S8 Moonlight Silver • TFT AromaG3 znajdą Państwo na stronie brodasystem.pl

Ekspres do kawy Jura S8 Chrome TFT AromaG3
Ekspres do kawy Jura S8 Chrome TFT AromaG3

Ekspres do kawy w przedziale 10-11 tysięcy zł.

Tutaj mamy już do czynienia z prawdziwym domowym „kawowym kombajnem”. Ekspres do kawy Jura X8 Platinum w nowej cenie 11 590,00 zł.

Prosta obsługa i geniusz ukryty za kulisami – tymi słowami można opisać ten właśnie ekspres do kawy.

Więcej informacji na temat ekspresu do kawy Jura • X8 Platinum znajdą Państwo na stronie brodasystem.pl

https://www.brodasystem.pl/ekspres-do-kawy-jura-x8-platinum.html
https://www.brodasystem.pl/ekspres-do-kawy-jura-x8-platinum.html

Źródło: ekspresy jurahttp://www.brodasystem.pl/