Firma Landmann – O marce, historia

Sezon grillowy w pełni. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że Polacy uwielbiają weekendowe spotkania z rodziną i znajomymi przy suto zastawionych stołach. Bardzo często znajdują się tam właśnie potrawy z grilla, które są smaczne i łatwe do przyrządzenia. Aby dania cechowały się odpowiednią jakością należy jednak posiadać profesjonalny sprzęt. W dzisiejszym artykule dowiecie się dużo informacji na temat firmy Landmann, która w aspekcie produkcji grillów gazowych jest bardzo ceniona i szanowana.

Historia firmy Landmann

Firma zajmująca się produkcją rzeczy związanych z grillowaniem oraz ogrodnictwem powstała w 1966 roku w Osterholz–Scharmbeck. Krok po kroku zdobywała renomę i uznanie wśród klientów, dzięki czemu miejscowość na przedmieściach Bremy nie kojarzy się już tylko z klubem piłkarskim – Werderem. Ciekawostką jest fakt, że Landmann była pierwszą firmą, która wprowadziła urządzenia do grillowania – w takiej skali – na rynek niemiecki. Trzeba wiedzieć, że nie tylko w naszym kraju ten sposób spędzania wolnego czasu – szczególnie w okresie letnim – był i jest popularny. Nasi zachodni sąsiedzi na mapie geograficznej też lubią grillować, a urządzenia firmy Landmann szybko stały się popularne. Pracowitość i dbałość o każdy detal zaprowadziły przedsiębiorstwo na sam szczyt. Dzisiaj firma Landmann jest największym w Europie producentem akcesoriów do grillowania oraz sprzętu ogrodowego.

LANDMANN - Grill Gazowy AVALON PTS 6.1+
LANDMANN – Grill Gazowy AVALON PTS 6.1+

Najważniejsze cechy firmy Landmann

Droga na sam szczyt nie byłaby możliwa bez wielu cech, które charakteryzują tego niemieckiego potentata w zakresie produkcji grillów i akcesoriów ogrodniczych (te elementy także mają wpływ na miłe spędzenie wolnego czasu w towarzystwie rodziny oraz znajomych). Co wyróżnia przedsiębiorstwo Landmann?

Profesjonalizm

Od samego początku firma Landmann cechowała się najwyższym możliwym profesjonalizmem. Jej produkty były wykonane w sposób fachowy i bardzo dokładny. Dzięki temu grille gazowe (jak i inne akcesoria) zyskiwały coraz większą popularność wśród klientów, którzy po dzień dzisiejszy mają 100% pewność, że zakup produktów tego niemieckiego przedsiębiorstwa jest dobrą inwestycją zarobionych pieniędzy.

LANDMANN - Grill Gazowy TRITON PTS 6.1+
LANDMANN – Grill Gazowy TRITON PTS 6.1+

Nowoczesność

Osoby pracujące w firmie Landmann posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby tworzyć wspaniałe produkty do przyjemnego grillowania. Nie zamykają się też na nowoczesne technologie, które pozwalają znacznie szybciej i precyzyjniej kreować nowe elementy, które cechują się jeszcze większą użytecznością oraz funkcjonalnością.

LANDMANN - Grill Gazowy MITON PTS 4.1
LANDMANN – Grill Gazowy MITON PTS 4.1

Solidność

Nie bez przyczyny Niemcy są uważani za bardzo dokładnych i precyzyjnych. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tej opinii są produkty firmy Landmann. Pracownicy dbają o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu wytwarzane produkty charakteryzują się bardzo solidnym wykonaniem, co pozwala użytkować grille gazowe oraz inne akcesoria przez wiele lat – i to w zdecydowanej większości przypadków bezawaryjnie.

LANDMANN - Grill Gazowy REXON PTS 4.1
LANDMANN – Grill Gazowy REXON PTS 4.1

Cena adekwatna do jakości

Obecna na rynku już ponad 50 lat firma Landmann cechuje się też się uczciwością, co w dzisiejszych czasach nie zawsze jest spotykane. Dzięki temu klienci mają pewność, że podyktowana cena na produkty tego przedsiębiorstwa jest odpowiednia i adekwatna do danego elementu.

Sprawdź naszą ofertę LANDMANN