Firma Lotus Grill – historia i oferta

Firma Lotus Grill cieszy się ogromną renomą wśród klientów. Bez wątpienia jest to lider w branży sprzętu i akcesoriów do grillowania. Wyróżnia się znakomitą jakością oferowanych sprzętów i funkcjonalnością. Każdy produkt to gwarancja pełnego zadowolenia, dlatego warto postawić na takie opcje, z jakich będziemy całkowicie usatysfakcjonowani, a to jest przecież najważniejsze.

Z czego słynie marka Lotus Grill?

Warto wiedzieć, że marka Lotus Grill znana jest na całym świecie, nie tylko w kraju. Klienci cenią produkty i akcesoria za drobiazgowe wykończenie, praktyczne funkcje i atrakcyjny design. To wszystko, czego potrzebujemy, by zapewnić sobie udany dzień i relaks, na jakim nam najbardziej zależy. W urządzeniach marki Lotus Grill wykorzystuje się nowoczesne technologie i ciekawe rozwiązania, by zapewnić użytkownikom jak najlepszy komfort w czasie korzystania z produktów.

Dążenie do sukcesu

Marka Lotus Grill ma na swoim koncie wiele sukcesów i nagród, które doskonale pokazują rozwój firmy. W 2012 roku została nagrodzona w konkursie Fire & Food Barbecue, na którym uzyskała pierwszą lokatę za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa w stosunku do ilości przyrządzanych potraw. To wyjątkowe wyróżnienie i znak, że produkty Lotus Grill rzeczywiście są doceniane. Zwrócono uwagę na wysokie standardy wykonania, które przejawiają się w każdym najdrobniejszym elemencie konstrukcji. Warto tutaj zauważyć bezdymną wersję paleniska, dzięki czemu można grill wykorzystywać zarówno na tarasie, balkonie, jak i w kuchni.

Grill Węglowy LotusGrill® XXL • MIĘTUS
Grill Węglowy LotusGrill® XXL • MIĘTUS

Kolejne ważne wyróżnienie to Red Dot Award dla Lotus Grill. Doceniono oryginalność, funkcjonalność, a także designerskie rozwiązania firmy. Z kolei nagroda Design Plus została przyznana za wzorowe wykonanie produktów oraz akcesoriów. Warto także wiedzieć, że produkty marki Lotus Grill często pojawiają się na międzynarodowych targach i wystawach. Tutaj również często zdobywają nagrody, przygotowuje się na nich najpyszniejsze potrawy, a najlepsze restauracje na świecie korzystają z tego sprzętu. W produktach Lotus Grill doskonale łączy się prostota oraz wysoka funkcjonalność, za co zawsze są one doceniane w starciu z konkurencją.

Grill węglowy LotusGrill XL® • STYLOWY
Grill węglowy LotusGrill XL® • STYLOWY

Produkty Lotus Grill to jednak nie tylko te zalety, ale także solidne wykonanie. Każdy produkt objęty jest gwarancją, posiada dokładnie dopracowany każdy element, dzięki czemu finalny sprzęt czy akcesoria są po prostu doskonałe. Można swobodnie grillować w zamkniętych pomieszczeniach, na tarasie i balkonie, ciesząc się wyśmienitym smakiem przyrządzanych potraw.

Poznaj ofertę

Oferta marki Lotus Grill to przede wszystkim wysokiej jakości grille. Są one przeznaczone do zastosowania zarówno na świeżym powietrzu, jak i w domu. Można ich używać na tarasie i balkonie. Zachwycają bogatą kolorystyką i licznymi funkcjami. Dodatkowo w ofercie marki Lotus Grill znajdziemy także atrakcyjne akcesoria, jakie ułatwią grillowanie i pobudzą kreatywność każdego kucharza, dlatego warto poznać pełną ofertę tej marki i znaleźć model najlepszy dla siebie.

EKOBRYKIET KOKOSOWY COCOHEAT • 2 kg
EKOBRYKIET KOKOSOWY COCOHEAT • 2 kg