FISSLER – Bezkompromisowa jakość premium

Produkty firmy Fissler produkowane są za pomocą skomplikowanych procesów produkcyjnych i są dopuszczone do sprzedaży po poddaniu ich rygorystycznej kontroli jakości. Jako jeden z głównych niemieckich producentów naczyń kuchennych , Fissler świadomie wybiera produkcję w Niemczech ze względu na najwyższą jakość produkcji. Najnowocześniejsza technologia i gwarancja precyzji produkcji „Made in Germany” ceniona jest na całym świecie. Aby zapewnić utrzymanie tego standardu, Fissler wykorzystuje System Zarządzania Jakością certyfikowany przez DEKRA zgodnie z normą DIN EN ISO 9001

Przyjemność gotowania dzięki wysokiej jakości
Firma Fissler jest ceniona na całym świecie za wysoką jakość produktów, eleganckie akcesoria kuchenne, które dostosowane są do wymagań użytkownika. Funkcje użytkowe  i design produktów Fissler są dostosowane do zaspokojenia najszerszej gamy wymagań klienta przez cały czas.

Przykładem udanej realizacji surowych wymogów jakości jest kolekcja original pro collection®. Na przykład, pokrywka garnka tej linii Premium dla kucharzy zawodowych i hobbystów, została wzbogacona o gładką obręcz wzmacniającą. Umożliwia to precyzyjne zamknięcie pokrywki i oszczędność energii, ponieważ do gotowania wymagana jest mniejsza ilość płynu.

Firma z tradycjami

Fissler GmbH przez wiele lat stał się czołowym producentem wysokiej jakości naczyń kuchennych , które wyróżniają się dzięki swojej precyzji wykonania, wysokiemu poziomowi użyteczności oraz stylowemu, pomysłowemu wzornictwu „Made in Germany”. Wszystkie produkty ułatwiają pracę w kuchni i zwiększają przyjemność z gotowania.

Założona w 1845 roku przez Carla Philippa Fissler, firma może pochwalić się sukcesem trwającym ponad 170 lat. Doświadczenia zebrane na przestrzeni pokoleń, specjalistyczna wiedza technologiczna, doskonała produkcja oraz niezwykła innowacyjność – to trzy filary, na których oparty jest sukces naszej firmy. Ale przede wszystkim kluczem są nasze produkty, których funkcje oraz wzornictwo są stale dostosowywane do potrzeb naszych klientów i dlatego mogą one najlepiej zaspokoić bardzo szeroki zakres wymagań.

FISSLER – ŚWIATOWA MARKA

Fissler jest jedną z wiodących marek wysokiej jakości akcesoriów kuchennych na świecie. Posiada własne filie oraz przedstawiciel, firma istnieje w ponad 80 krajach.

Jakość jest najważniejsza
Jako największy niemiecki producent akcesoriów kuchennych, Fissler reprezentowana jest przez spółki zależne oraz partnerów handlowych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach.

Azja. Garnki i patelnie mają szczególny popyt w Azji, gdzie produkty Fissler stały się obiektami prestiżowymi. Azja jest dziś największym rynkiem eksportu firmy a rok 2010 również zapowiada wysoką sprzedaż na tym rynku.

USA. Fissler wszedł na amerykański rynek z powodzeniem w 2007 roku. W 2010 Fissler dąży do wysokiego dwucyfrowego wzrostu w Stanach Zjednoczonych.

Europa Zachodnia. W przeciwieństwie do ogólnego rozwoju gospodarczego, Fissler niezmiennie kontynuuje zachowanie ciągłego popytu na linie produktów premium, który umożliwi nam rosnące zdobywanie udziałów w rynku.

SUKCES DZIĘKI INNOWACJI

Wyróżniająca pomysłowość produktu zapewniła firmie Fissler dziesiątki lat prowadzenia na rynku naczyń kuchennych. W poszukiwaniu doskonałych rozwiązań firma stale pracuje nad nowymi pomysłami, ale również zwiększa gamę istniejących produktów. W związku z tym z roku na rok Fissler wprowadza na rynek produkty, które ułatwiają gotowanie i zapewniają użytkownikom więcej zabawy podczas gotowania.

Fissler wyznacza nowe trendy w gotowaniu
Firma stale wyznacza nowe standardy i trendy w gotowaniu. Liczne patenty, projekty i nagrody potwierdzają efektywność firmy.

Ostatnim przykładem innowacyjnej siły firmy Fissler jest nowa linia Premium solea®Innowacyjna funkcja wylewania umożliwia odcedzanie bez konieczności zdejmowania pokrywy. Dlatego niewygodne w użytku ścierki do naczyń, podstawki oraz sitka należą do przeszłości.

Wiele innych innowacji firmy Fissler zrewolucjonizowało świat sprawiając, że gotowanie jest przyjemniejsze:

  • pierwszy szybkowar firmy Fissler w 1953;
  • elegancki brzeg umożliwiwający bez kroplowe wylewanie;
  • modne połączenie odlewanego tworzywa ze szkłem oraz stalą nierdzewną linii black edition;
  • Saft-O-Matic do automatycznego dozowania płynów podczas pieczenia;
  • powłoka patelni zapobiegająca przywieraniu Protectal Plus;
  • dno CookStar all-stove base, które zapewnia idealną stabilność w celu optymalnego rozprowadzania ciepła dzięki czemu oszczędzamy energię;

 

JAKOŚĆ POD KONTROLĄ

 

Kontrola jakości przez osobę i urządzenia
Fissler nie opiera się tylko na precyzyjnych urządzeniach do kontroli swoich produktów, ale również na precyzyjnej kontroli jej inżynierów. Oznacza to, kompleksową kontrolę na każdym etapie procesu produkcji i ciągłe doskonalenie metod i narzędzi.

Dzięki najnowszym metodom produkcji Fissler gwarantuje, że wszystkie produkty z pewnością spełniają kryteria krytycznej analizy naszych inżynierów w odniesieniu do dokładności, funkcjonalności i materiałów w jednej z wielu kontroli jakości. Wszystkie procedury są monitorowane przez nasz System Zarządzania Jakością.

W skrócie: wszystkie procesy w firmie są poświadczone przez DEKRA i zgodne z DIN EN ISO 9001. Sprawdzona jakość firmy Fissler konsekwentnie zatem oznacza najlepszą jakość. W ten sposób firma zapewnia, że wszystkie garnki i patelnie Fissler, które opuszczają fabryki spełniają najsurowsze wymagania. Fissler produkuje wysokiej jakości produkty w Idar-Oberstein i Hoppstädten-Weierbach w powiecie Birkenfeld, w Nadrenii-Palatynacie.

SPRAWDŹ TERAZ NASZĄ OFERTĘ MARKI FISSLER