Grille gazowe Broil King na wiosne i lato 2021

Grille Broil King – postaw na najwyższą jakość w 2021 roku !

Czy sezon grillowy musi kojarzyć się wyłącznie z wysokimi temperaturami? Otóż nie. Dzięki grillom Broil King przygotowanie ulubionych potraw może odbywać się o każdej porze roku. Niezależnie od pogody oraz miejsca, można w miły sposób spędzić czas z rodziną, czy też z przyjaciółmi. Nie jeden z nas zastanawiał się czasem siedząc w restauracji, w jaki sposób kucharzom udaje się przyrządzić idealnie wysmażony stek, czy też pieczeń… Nie ma nic prostszego, jak przekonać się o tym samemu.

BROIL KING - Grill gazowy Monarch 390
BROIL KING – Grill gazowy Monarch 390

Wiele lat temu na rynku pojawiły się grille gazowe, z których można korzystać nie tylko we własnym rodzinnym gronie, ale również podczas większych imprez firmowych. Nowoczesne techniki designerskie oraz wysoka jakość wykonania sprawia, że wspólne grillowanie, może być nie tylko mile spędzonym czasem, ale także nauką przyrządzania ciekawych potraw. Ktoś powie, że dania z grilla gazowego nie są tak smaczne jak z węglowego. Otóż w dzisiejszych czasach butle z mieszanką propanu – butanu zastąpiono czystym propanem, który nie wydziela żadnego zapachu, a potrawy zachowują swój naturalny aromat i smak.

BROIL KING – Grill gazowy Regal S490

Dla osób lubiących nieco mniejsze spotkania lub rodzinne obiady na tarasie można polecić nieco mniejszą ale również bogato wyposażoną wersję Grilla gazowego Baron 440. Jeden główny piekarnik bez problemu pomieści odpowiednią ilość mięsa czy warzyw. Kopuła piekarnika idealnie utrzymuje ciepło dzięki podwójnej ściance ze stali szlachetnej z izolacją próżniową.  Temperaturę piekarnika możemy regulować sami za pomocą Termometra Deluxe Accu-Temp, który posiada głęboko umieszczoną sondę, przez co odczyt jest bardzo dokładny. Nie musimy się więc martwić, że coś się przypali.

BROIL KING – Grill gazowy Baron 440 – Model 2020

Chcesz zaimponować sąsiadom serwując potrawy niczym z najlepszych restauracji? Teraz możesz zrobić to tańszym kosztem, bawiąc się przy tym z najbliższymi. GRILL GAZOWY BARON 490 idealnie odnajdzie się w tym wyzwaniu. Model Braon 490 to kwintesencja stylu o dumnie brzmiącej nazwie. Minimalistyczne wzornictwo, elegancki czarny kolor w połączeniu ze szczotkowaną stalą, to cechy charakterystyczne dla całej linii BARON. Grill posiada trwałe, dwustronne ruszty żeliwne, pokryte warstwą porcelany, które z racji swojej grubości oraz wagi, rewelacyjnie kumulują ciepło oraz rozgrzewają się do bardzo wysokich temperatur, podnosząc walory smakowe grillowanych potraw. Grill oparty jest na solidnej stalowej ramie z metalową podstawą, do której mocowane są pozostałe elementy. To sprawia, że grill jest bardzo solidny i stabilny.

BROIL KING – Grill gazowy Baron 490

SPRAWDŹ JUŻ TERAZ GRILLE GAZOWE BROIL KING