Grille Landmann – najważniejsze zalety i właściwości

Uwielbiacie grillowanie, które jest wspaniałą okazją na miłe spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny i znajomych? Jeśli tak, to powinniście posiadać profesjonalny sprzęt, który umożliwi Wam szybkie i bezpieczne przyrządzanie smakowitych dań. Taki komfort zapewniają grille gazowe firmy Landmann.

Najwyższej jakości wykonanie

Grille gazowe tego niemieckiego potentata cechują się najwyższą jakością wykonania. Warto wiedzieć, że firma Landmann obecna jest na rynku już ponad 50 lat, co jest chyba najlepszą rekomendacją dla ich usług. Producenci cały czas dokładają wszelkich starań, aby grillowanie było szybkie i bezpieczne. To sprawia, że przygotowanie dań nawet na duże przyjęcia nie stanowi żadnego problemu. Prezentowany poniżej grill gazowy został wykonany z kombinacji blachy stalowej oraz stali szlachetnej (pokrywa, uchwyt oraz panel przedni). Drzwi szafki dolnej oraz uchwyty były wyprodukowane ze stali szczotkowanej. Tymczasem do produkcji dużej płyty roboczej zastosowano granit – jak łatwo zauważyć, są to materiały wysokiej jakości.

LANDMANN - Kuchnia gazowa Profi
LANDMANN – Kuchnia gazowa Profi

Duża powierzchnia robocza

Duża powierzchnia robocza sprawia, że jednocześnie mogą być przyrządzane na przykład różne kawałki mięsa dla dużej ilości gości. Dzięki temu, nie trzeba przygotowywać już dań „na raty”. Poza tym, duża powierzchnia robocza gwarantuje bezpieczeństwo, ponieważ „mistrzowie ceremonii” nie będą musieli na siłę upychać kawałków mięsa czy kiełbas, co często kończy się bolesnymi poparzeniami.

LANDMANN - Grill Gazowy AVALON PTS 6.1+
LANDMANN – Grill Gazowy AVALON PTS 6.1+

Zastosowanie nowoczesnych technologii

Firma Landmann idzie z duchem czasu i stosuje nowoczesne technologie, które sprawiają, że grillowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Jedną z nich jest Triton PTS 6.1. Co daje w praktyce? Ten element gwarantuje równomierne rozgrzanie całej powierzchni grillowania – ma to duże znaczenie w kontekście jakości przygotowywanych potraw. Warto także wspomnieć o 5 palnikach tubowych, tylnim palniku podczerwieni do grillowania na rożnie obrotowym czy dwuczęściowym ruszcie. Ciekawym rozwiązaniem jest także górna półka, która może służyć na przykład do podgrzewania warzyw oraz owoców.

LANDMANN - Grill Gazowy MITON PTS 4.1
LANDMANN – Grill Gazowy MITON PTS 4.1

Wygodne rozwiązania

Grill Gazowy AVALON posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają pracę. Jest to między innymi wyświetlacz LCD pokazujący wszystkie najważniejsze parametry sprzętu. Producenci zadbali też o kuchenkę boczną, która służy do podgrzewania oraz gotowania. Akcesoria do grillowania mogą być zaś powieszone na zamontowanych wieszakach; wszystko po to, aby komfort korzystania ze sprzętu firmy Landmann był jak największy.

LANDMANN - Grill Gazowy AVALON PTS 5.1+
LANDMANN – Grill Gazowy AVALON PTS 5.1+

Duża ilość funkcji

Poza nowoczesnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, dużą powierzchnią roboczą czy gwarancją bezpieczeństwa (oczywiście przy rozsądnym użytkowaniu) warto też wspomnieć o błyskawicznym nagrzewaniu – dzięki temu przyrządzanie potraw jest jeszcze szybsze. Na uwagę zasługują żeliwne ruszty, które służą do podgrzewania już ugrillowanych potraw. Niemiecki producent tego sprzętu zadbał także o to, aby czyszczenie nikomu nie sprawiało żadnych problemów. Nad prawidłową temperaturą przygotowywanych potraw czuwa zaś zamontowany w podwójnej pokrywie piekarnika termometr.