Jak przygotować letnie smoothie?

Wyciskarka do soku Novis Vita Juicer czerwona

Latem warto wykorzystać bogactwo świeżych owoców i młodych warzyw, i stworzyć sobie pyszne smoothies. Takie koktajle to prawdziwa bomba witaminowa, która doda energii do wakacyjnych szaleństw. To świetna propozycja dla osób, które są na diecie odchudzającej i dla wszystkich, którzy chcą odpowiednio zadbać o swoje zdrowie. Produkty Novis sprawią, że letnie smoothies będą nie tylko pyszne, ale i zdrowe, pełne witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego warto się tym zainteresować.

Jak zrobić smoothies?

Przygotowanie pysznego i zdrowego koktajlu nie jest wcale trudne. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednie składniki. Dobre produkty Novis to między innymi nowoczesne wyciskarki, dzięki którym w ciągu kilku minut można przygotować wspaniałe letnie smoothies. Przede wszystkim ważne jest to, by wybrać sezonowe owoce. Obecnie mamy dobry czas na truskawki. Są soczyste, słodkie i doskonale smakują. Pojawiają się już wiśnie i czereśnie. Przez cały rok można do swoich smoothies wrzucać banany, kiwi czy cytrusy. Warto eksperymentować i łączyć ze sobą różne smaki, a na pewno będziemy mogli odkryć bogactwo koktajli. Wyciskarki Novis zostały opracowane zgodnie z najnowszą technologią, dzięki czemu owoce zachowują wszystkie cenne składniki mineralne i witaminy. Można tutaj wyciskać dosłownie wszystko, na co mamy ochotę. Do swojego letniego smoothies można także wrzucić płatki owsiane, quinoa czy siemię lniane albo inne dodatki, dzięki którym nasz posiłek stanie się jeszcze bardziej wartościowy.

NOVIS - Wyciskarka do soku Vita Juicer - chrome EXCLUSIVE LINE 2015
NOVIS – Wyciskarka do soku Vita Juicer – chrome EXCLUSIVE LINE 2015

Korzystanie z wyciskarek do owoców

Wyciskarki Novis to wysoka jakość wykonania i wiele funkcji w jednym. Mamy tutaj do swojej dyspozycji wyciskarkę do cytrusów, ale także wirówkę odśrodkową, a nawet specjalny smoothie maker i Vitatec®. To innowacyjna formuła, dzięki której nie mamy żadnych ograniczeń w komponowaniu swoich koktajli, dlatego warto wziąć to wszystko pod uwagę. Dodatkowo spotykamy się tutaj z wyjątkowym designem, który urzeka. Takie produkty Novis stanowią też świetną dekorację wnętrz, dlatego powinny się znaleźć w każdej kuchni. Wyciskarki Novis z najnowszej kolekcji wyróżniają się cichą pracą i bardzo dynamicznym działaniem. Jeśli śpieszymy się do pracy, możemy szybko przygotować sobie koktajl na drogę, dlatego warto korzystać z takich udogodnień w swojej kuchni.

Wyciskarka do soku Vita Juicer - niebieski
Wyciskarka do soku Vita Juicer – niebieski

Bogactwo smaków dla każdego

Zdrowy styl życia staje się dzisiaj bardzo modny. Coraz więcej osób chce przygotować sobie pyszne smoothies, które zachwycają smakiem, a jednocześnie stanowią ważny składnik zdrowej diety, dlatego warto zwrócić na to swoją uwagę. Nowoczesne produkty Novis umożliwiają skomponowanie każdego koktajlu. Można postawić na pyszne smoothies z jabłek, szpinaku i kiwi, połączyć pomarańczę z imbirem albo zdecydować się na tradycyjny koktajl truskawkowy czy wiśniowy. Możliwości jest całkiem sporo, a wyciskarki Novis w każdym przypadku sprawdzą się po prostu doskonale, dlatego warto to wszystko wykorzystać i zapewnić sobie takie efekty, na jakich nam najbardziej zależy. Z takimi koktajlami każde lato będzie pyszne!

Wyciskarka do soku Vita Juicer - pomarańczowy
Wyciskarka do soku Vita Juicer – pomarańczowy