Jak przygotować się na majówkę ?

Nadchodzi sezon intensywnego grillowania. Majówki to idealny czas na sprawienie sobie dobrej jakości sprzętu, dzięki któremu przygotujemy wyśmienite potrawy. Warto zastanowić się nad tym, jakie są konkretnie nasze potrzeby, a z pewnością dokonamy właściwego wyboru. Można postawić na duży grill z pełnym wyposażeniem albo sięgnąć po sprzęt przenośny, idealny do zabrania ze sobą w podróż.

Grill na majówkę

Wiosną często wyruszamy na różnego rodzaju wycieczki. Chcemy zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne, by miło spędzić czas na łonie natury, ale jednocześnie nie mamy ochoty, by zbyt dużo dźwigać. Właśnie dlatego miłośnicy grillowania, powinni postawić na grille, dzięki którym uzyskają odpowiednie efekty. Taki wysokiej jakości nowoczesny grill świetnie sprawdzi się w czasie biwaku czy w momencie, gdy wyjeżdżamy na piknik, nad jezioro lub do lasu. Posiada niewielkie rozmiary, ale można na nim piec nie tylko kiełbaski, ale także mięso, a nawet złowione ryby. Specjalna budowa sprawia, że również czyszczenie tego sprzętu nie jest kłopotliwe. Mechanizmy od renomowanych producentów takich jak Broil King to gwarancja minimalnego dymienia i równomiernie rozłożone ciepło, więc komfort grillowania jest rzeczywiście całkiem spory.

BROIL KING - Grill gazowy Porta-Chef 320
BROIL KING – Grill gazowy Porta-Chef 320

Funkcjonalny grill na majówkę

LotusGrill® MIĘTUS
LotusGrill® MIĘTUS

Nie każdy może urządzać sobie takie wycieczki, nie każdy posiada ogród, by rozstawić porządnego grilla. To jednak nie jest problem. Dzisiaj można nadal cieszyć się ze wspaniałej majowej pogody i grillować nawet na balkonie czy tarasie. Taki nowoczesny grill posiada dość sporą powierzchnię, na której można piec dowolne potrawy. Ciekawsze modele, takie jak ten marki LotusGrill posiadają także specjalny wkład, dzięki jakiemu można przygotować nawet pizzę. Nie ma tutaj nadmiernego dymienia, więc nie będziemy przeszkadzać sąsiadom. Grill doskonale nadaje się do pieczenia na tarasie lub balkonie, można sobie urządzić swoją własną strefę rekreacji i wypoczynku, nie wychodząc z domu. Oprócz tego modele dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, więc można przy okazji ozdobić swoją przestrzeń.

Najlepszy grill do ogrodu

W momencie, gdy mamy do swojej dyspozycji większą przestrzeń w ogrodzie, warto postawić na nowoczesny grill, który będzie posiadał wszystkie dodatki. Trzy osobne strefy grillowania, miejsce na przyprawy, a także duża moc to idealny wybór i pewność, że każde przyjęcie, spotkanie z przyjaciółmi czy rodziną, będą udane. Dodatkowo grill Broil King posiada również specjalny palnik boczny, na którym można przygotować wyśmienitą zupę czy zagotować wodę na kawę. Elektroniczna zapalarka, składane półki czy blokowane koła to drobiazgi, które mocno wpływają na funkcjonalność sprzętu i sprawiają, że takie grillowanie jest w pełni komfortowe. Dodatkowym udogodnieniem jest obrotowy grill oraz piekarnik, dzięki czemu będziemy w stanie zapewnić sobie idealne warunki do przygotowania każdej potrawy. Z takim nowoczesnym grillem można śmiało rozpocząć każdą majówkę i cieszyć się perfekcyjną wygodą, aromatycznymi daniami i wyjątkowym smakiem.

BROIL KING - Grill gazowy Signet 320
BROIL KING – Grill gazowy Signet 320