LotusGrill – Prostota połączona z wyjątkową funkcjonalnością

 

LotusGrill® to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie. W bardzo krótkim czasie, produkty i akcesoria LotusGrilla® zyskały popularność wśród rzeszy klientów indywidualnych. A wszystko to dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w urządzeniu, które od lat zbiera nowe grupy zadowolonych z użytkowania osób.

LotusGrill® – prestiż potwierdzony nagrodami

LotusGrill® to urządzenie niezwykle często nagradzane. Do najważniejszych wyróżnień, które produkty LotusGrilla® uzyskały należy wymienić:

  • I nagroda na konkursie Fire&Food Barbecue uzyskana w 2012 roku – tężę nagrodę LotusGrill® uzyskał przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania dotyczące niskiego zużycia paliwa (węgla) w stosunku do ilości przyrządzanych na LotusGrillu® potraw. Na tym samym konkursie wyróżniony został także cały osprzęt LotusGrilla®, który nagrodzony został za między innymi wysoki standard wykonania każdego elementu, w tym bezdymnej wersji paleniska, idealnej do używania grilla na balkonie lub tarasie czy w zamkniętych pomieszczeniach domu jak chociażby kuchnia,
  • Nagroda Red Dot Award – LotusGrill® znalazł się w grupie wyróżnionych produktów pod względem ‘oryginalności oraz funkcjonalnych, designerskich rozwiązań’. LotusGrill® tym samym dołączył do międzynarodowej wystawy z Essen i stanął wśród takich marek jak: BMW, Mercedes czy Apple,
  • Nagroda Design Plus – LotusGrill® otrzymał nagrodę i wyróżnienie za wzorowe wykonanie produktu i dodatkowych akcesoriów.
    Oczywiście produkty LotusGrilla® są stale wystawiane na międzynarodowych wystawach w takich miastach jak Frankfurt, Essen, Berlin czy Paryż. Marka LotusGrill® jest także systematycznie nagradzana i wyróżniana na najróżniejszych wystawach kulinarnych. Potwierdzić to mogą największe restauracje na świecie, które przygotowują dania z grilla właśnie w oparciu o urządzenia i sprzęt produktów LotusGrill®.

 

TECHNOLOGIA

LotusGrill® to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach takich jak taras, kuchnia czy inna część domu. LotusGrill® wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu zyskuje popularność na całym świecie.

Grillowanie z użyciem produktów LotusGrilla® jest wyjątkowo proste. Zastosowane technologie w urządzeniach LotusGrilla® sprawiają, że praca na nim jest wyjątkowo łatwa i przyjemna. Do najważniejszych zalet LotusGrilla® należy zaliczyć:

  • nowoczesne palenisko – zabezpieczone przed kapiącym tłuszczem. Grill jest urządzeniem bezdymnym a tego typu technologia sprawia, że możliwe jest grillowanie z użyciem urządzeń LotusGrill® nawet z zamkniętych pomieszczeniach takich jak kuchnie, balkon czy taras,
  • technologia zabezpieczania przed gorącem – to jedna z ważniejszych zalet produktów LotusGrill®. Dzięki inteligentnej konstrukcji i wykorzystaniu nowoczesnych technologiczne materiałów, możliwe jest zabezpieczenie całej konstrukcji grilla przed działaniem gorąca. Oczywiście pozwala to przenosić LotusGrilla® w różne miejsca nawet podczas samego procesu grillowania w kuchni, na tarasie czy balkonie,
  • technologia zabezpieczenia przed ewentualnymi upadkami – LotusGrill® to produkt, który posiada specjalne zaczepy mocujące. Dzięki temu, możliwe jest zabezpieczenie pojemnika z węglem przed upadkiem i ewentualny wysypaniem się go,
  • dodatkowy osprzęt pozwalający uzyskać lepsze efekty grillowania – to wszystko możliwe jest dzięki wykorzystaniu technologii łączenia wielu funkcji LotusGrilla® na raz. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie jeszcze większej różnorodności przyrządzanych na LotusGrillu® potraw.

Ważną funkcją, która sprawa, że produkty LotusGrill® są tak bardzo popularne jest zastosowanie rozpalania węgla przy użyciu zapalarki na baterii (AA). Dzięki temu, możliwe jest uruchomienie LotusGrilla® nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.

LotusGrill XL® ORANGE

 

Prostota połączona z wyjątkową funkcjonalnością – wszystko znajdą Państwo w produktach LotusGrill®

Rozpoznawalność marki LotusGrill® jest ogromna, przez co całe urządzenie stale zyskuje na popularności. Produkty LotusGrilla® wykonane są z materiałów o najwyższej jakości. Każdy z dodatkowych elementów jest sprawdzany przez szereg doświadczonych kontrolerów jakości.

Na produkty LotusGrilla® wystawiana jest wieloletnia gwarancja. Zapewniamy, że korzystając z produktów LotusGrilla® będą mieli Państwo możliwość przyrządzenia najdoskonalszych potraw smażonych, pieczonych, ale przede wszystkim grillowanych nawet w zamkniętych miejscach Państwa domu takich jak kuchnia, taras czy balkon.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę LotusGrill