Nowoczesne rozwiązania w koszach na podstawie marki Brabantia

Nowoczesne kosze zachwycają swoją funkcjonalnością. Są dostosowane do pełnienia różnych ról, dlatego warto wziąć to wszystko pod uwagę i zdecydować się na taki model, jaki spełni wszelkie nasze oczekiwania w tym zakresie. Brabantia to marka, która stawia na innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu takie kosze rzeczywiście zachwycają. Oprócz praktycznych rozwiązań, znajdziemy w nich również bardzo atrakcyjny design, więc warto wziąć to pod uwagę, gdy szukamy dla siebie idealnego modelu.

Nowoczesne kosze Touch Bin

W kolekcji marki Brabantia możemy znaleźć atrakcyjnie zaprojektowane kosze z serii Touch Bin. Mamy tutaj do czynienia z ogromną paletą kolorów, dzięki czemu model można dopasować do aranżacji swoich wnętrz, a to już wielka zaleta. Oprócz tego mamy tutaj zastosowane nowoczesne technologie. Wystarczy delikatnie dotknąć palcem lub dłonią, a pokrywa sama się otwiera. To jedne z najczęściej kupowanych koszy, które występują w różnorodnych pojemnościach i kolorach do wyboru. Mechanizm jest trwały i bardzo cichy, dzięki czemu można zapewnić sobie doskonały komfort.

large_481901-brabantia-kosz-touch-bin-30-l-pansy-purple-fioletowy

Praktyczne rozwiązania w koszach

Kosze, z jakimi dzisiaj mamy do czynienia są bardzo funkcjonalne. Wiadro można łatwo wyjąć i bez problemu opróżnić. Kosze Brabantia posiadają mechanizm SOFT TOUCH, dzięki czemu działanie jest ciche i komfortowe. Wiadro, jakie znajduje się w środku posiada specjalne otwory wentylacyjne, dzięki czemu w środku nie gromadzą się nieprzyjemne zapachy i nie wytwarza się efekt próżni, co znacznie ułatwia wymianę worka. Z kolei zastosowanie specjalnego uchwytu transportowego sprawia, że kosz można bardzo łatwo przenieść. Wszystkie kosze Brabantia wykonywane są z materiałów odpornych na korozję. Nie ma też problemu z ich czyszczeniem, więc jest to idealny wybór do każdego wnętrza.

Bezpieczeństwo i komfort

Kosze Brabantia dodatkowo są wyposażone w antypoślizgową podstawę. W ten sposób nie musimy się martwić o jakiekolwiek uszkodzenia podłogi. Kosz nie będzie się też przemieszczał po mokrej czy wypolerowanej powierzchni. To gwarancja bezpieczeństwa, na jaką warto postawić zarówno w domu, jak i w lokalu czy w pomieszczeniach biurowych.

Wygodne kosze Push Bean

Technologia Push Bean doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością śmieci i częstym użytkowaniem. Duży otwór sprawia, że wyrzucanie śmieci jest w pełni komfortowe i nie ma ryzyka rozsypania nieczystości wokół kosza. Pokrywa w koszach Brabantia zamyka się bezgłośnie, więc możemy zapewnić sobie wygodę i komfort, na jakim nam najbardziej zależy. Oprócz tego te modele dostępne są w bogatej gamie kolorów, więc można je idealnie dopasować do swoich wnętrz, zapewniając sobie podkreślenie własnej aranżacji.

large_402661-brabantia-kosz-na-smieci-push-bin-60-l-mineral-mint-mietowy

Kosze na papier i na stół

W ofercie marki Brabantia znajdziemy także niewielkie kosze na papier oraz eleganckie kosze na stół. To gwarancja pełnego komfortu i higieny, dlatego warto zastanowić się nad takim uzupełnieniem swoich wnętrz. Wszystkie modele wyróżniają się wysoką jakością wykonania, są trwałe i solidne, więc będziemy zadowoleni z codziennego użytkowania.

large_brabantia-table-bin-matt-steel-with-black-plastic-ring-477386-1335978399