Pojemniki na pieczywo

Odpowiednie przechowywanie pieczywa gwarantuje jego świeżość przez dłuższy czas. Jeśli chcemy zapewnić sobie i swojej rodzinie zdrowe i pyszne posiłki, warto zainwestować w wysokiej jakości pojemniki na pieczywo. W ten sposób smakowity chleb czy chrupiące bułki, dłużej będą rozpieszczać nasze podniebienie.

Pojemniki na pieczywo

Eleganckie pojemniki na pieczywo Brabantia wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Gwarantuje to nie tylko komfortowe, ale także długotrwałe użytkowanie. Są to pojemniki solidne, które zapewniają odpowiednie warunki do przechowywania bułek, chleba, ale także babeczek czy ciastek. Między pieczywem a powierzchnią chlebaka została zastosowana specjalna perforowana powierzchnia, dzięki czemu powietrze może swobodnie przepływać, a nasze pieczywo jest dłużej świeże. W ten sposób przechowywana żywność to bezpieczeństwo dla całej rodziny, więc warto zadbać o odpowiedni wybór w tym zakresie. Funkcjonalność, którą oferują pojemniki na pieczywo Brabantia przejawia się także w łatwym czyszczeniu oraz w wysokim stopniu odporności na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu zawsze prezentują się znakomicie w naszej kuchni. Warto postawić na takie produkty jak chociażby BRABANTIA – Chlebak wypukły – czerwony, który posiada charakterystyczną formę i atrakcyjny kolor. W ten sposób można ożywić swoje wnętrze i zapewnić swojej żywności odpowiednie warunki, by każdego dnia cieszyć się świeżością.

BRABANTIA - Chlebak wypukły - czerwony
BRABANTIA – Chlebak wypukły – czerwony

Stylowe pojemniki na pieczywo

Nowoczesne pojemniki na pieczywo Brabantia dostępne są w ciekawych opcjach estetycznych.

BRABANTIA - Chlebak wypukły - migdałowy
BRABANTIA – Chlebak wypukły – migdałowy

To pomysł na odświeżenie estetyki kuchni i nieco więcej fantazji. Jest to pojemnik dość sporej wielkości, dzięki czemu możemy tutaj zmieścić nie tylko chleb i bułki, ale również słoik z dżemem czy inne dodatki śniadaniowe, by mieć wszystko pod ręką. Chlebak posiada odpowiednią cyrkulację powietrza, co sprawia, że pieczywo jest dłużej świeże i pachnące. Ciekawą propozycję stanowi także BRABANTIAchlebak prostokątnyczarny matowy.

BRABANTIA - Chlebak prostokątny - czarny matowy
BRABANTIA – Chlebak prostokątny – czarny matowy

To opcja odpowiednia do nowoczesnych wnętrz, idealnie sprawdzi się w kuchni osób ceniących sobie minimalizm. Chlebak w tym wydaniu posiada kształt prostokąta, dzięki czemu można go idealnie dopasować do kątów szafek i ścian czy blatów. Jest odpowiedni również do zawieszenia na ścianie, jeśli chcemy stworzyć oryginalną stylizację w swojej kuchni. Zamykanie tego innowacyjnego chlebaka jest komfortowe i bardzo ciche, posiada dodatkową uszczelkę magnetyczną.