Przyjęcie komunijne

WMF – ogólne informacje

WMF to marka, która z powodzeniem działa na rynku już od 1863 roku. Wysoka jakość i stylowe wzornictwo – to dwie cechy które zdecydowanie wyróżniają te markę spośród wszystkich innych. WMF zajmuje się produkcją i dystrybucją bardzo funkcjonalnych przedmiotów codziennego użytku takich jak naczynia, ekspresy do kawy, sztućce, zastawa stołowa, noże kuchenne czy też różnorodne akcesoria kuchenne ułatwiające pracę.

Kawa i herbata

Jeżeli chodzi o ekspresy do kawy WMF to producent swoim konsumentom oferuje dwa rodzaje: automatyczne i superautomaty. Główną zaletą tych ostatnich jest całkowita swoboda przy dobieraniu dodatkowego wyposażenia do automatu – dzięki czemu może być on dokładnie taki jaki chcemy by był.poszczególne modele mogą różnić się pomiędzy sobą ilością młynków ze zbiornikiem na świeże ziarna kawy, nie każdy z nich posiada również automatyczny system płukania układu mleka. Ekspresy niezależnie od modelu są bardzo proste i czytelne w obsłudze. Miłośnicy herbaty bardzo sobie chwalą WMF – TeaTime – zaparzacz do herbaty zestaw 3 częściowy. To bardzo elegancki, niewielki i prosty w obsłudze sprzęt. Jego pojemność nie przekracza 1,2 l. Zestaw składa się z dzbanuszka, podstawki z podgrzewaczem, wkładu z sitkiem.

Ekspres automatyczny WMF 1000 pro S Barista
Ekspres automatyczny WMF 1000 pro S Barista
WMF - TeaTime - Zaparzacz do herbaty zestaw 3 częściowy
WMF – TeaTime – Zaparzacz do herbaty zestaw 3 częściowy

Akcesoria kuchenne

WMF oferuje całą gamę kuchennych akcesoriów takich jak łopatki, łyżki, pojemniki, chlebaki, tarki, dozowniki, listwy, zawieszki oraz inne nieodłączne elementy wyposażenia każdej użytecznej kuchni. Zawieszany uchwyt na ręcznik papierowy WMF to nie tylko estetyczne, ale również bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie dla osób które nie mogą znaleźć w swojej kuchni miejsca dla tak użytecznej i potrzebnej rzeczy w kuchni jaką jest ręcznik papierowy. Każdy z nas praktycznie posiada w swojej kuchni jakieś miejsce do przechowywania pieczywa, które w miarę możliwości zapewni mu świeżość jak najdłużej – wszystko to jest możliwe dzięki użyciu stali nierdzewnej oraz szkła przy jego produkcji. Najlepszy do tego celu będzie WMF – Chlebak Gourmet  Nie tylko będzie chronił nasze pieczywo, ale również świetnie sprawdzi się jako kuchenna ozdoba. Tarka – młynek do sera WMF nadaje się do absolutnie każdego rodzaju sera, zatem kiedy chcemy zrobić w miarę szybko pizzę czy też inne danie wymagające ekspresowego starcia sztabki sera to urządzenie pozwoli nam zaoszczędzić bardzo dużo czasu. I siły. Ścieranie sera za pomocą tradycyjnej tarki do najlżejszych zadań nie należy.

Zawieszany uchwyt na ręczniki papierowe WMF
Zawieszany uchwyt na ręczniki papierowe WMF
Chlebak WMF Gourmet 45x28 cm
Chlebak WMF Gourmet 45×28 cm

Bez dekoracji ani rusz

Zestaw pierścieni do serwetek WMF na pewno przyda się wszystkim lubującym się w wydawaniu eleganckich przyjęć we własnym domu/ mieszkaniu. Bardzo proste, a jednocześnie nieprawdopodobnie eleganckie staną się ozdobą naszego stołu. Ozdobą stołu każdego dnia na pewno mogą być kosze na owoce WMF  Wykonane są w z wysokiej jakości stali nierdzewne, która dzięki swoim właściwościom pozwala nam cieszyć się produktem w dobrym stanie przez wiele lat..producent oferuje konsumentom szeroką gamę wymiarów i wzorów więc na pewno uda nam się świetnie któryś dopasować do naszego gustu i stołu. Większość z nich wykonana jest w najnowocześniejszym wzornictwie, połączonych ze sobą cienkich nitek stalowych, które z pewnością zachwycą nie jednego naszego gościa.

Wazon WMF Stratic