Przyrządy dla początkujących cukierników

Jest wiele produktów i urządzeń, które muszą znaleźć się w każdej kuchni. W szczególności, jeśli w naszej rodzinie znajduje się osoba z zamiłowaniem do gotowania lub pieczenia. Idealny sprzęt zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych kucharzy oraz cukierników oferuje nam firma KitchenAid. Są to produkty bardzo wysokiej jakości cieszące się niesłabnącą popularnością. Poniżej przedstawionych zostało kilka produktów, które powinny znaleźć się w każdej kuchni.

Mikser

Kiedyś przygotowanie ciasta było bardzo męczącym zajęciem. Trzeba było ręcznie ubijać białka, samodzielnie kręcić ciasto. Dzięki rozwojowi technologii powstały jednak miksery. Mikser KitchenAid to najlepszy wybór, jaki można podjąć przy zakupie sprzętu dla początkującego cukiernika. Warto szczególną uwagę zwrócić na miksery planetarne, które w bardzo prosty i szybki spokój wyrobią za nas na przykład ciasto drożdżowe. Na zainteresowanie zyskują również dzięki swojemu unikalnemu designowi i kolorom.

KITCHENAID - Mikser Artisan 5/125 - czerwony
KITCHENAID – Mikser Artisan 5/125 – czerwony

Akcesoria do przecierania

Podobnie jak Mikser KitchenAid jest to niezbędnik zaopatrzenia każdej kuchni. Akcesoria do przecierania KitchenAid z łatwością poradzą sobie na przykład z twarogiem, który wykorzystamy do pieczenia sernika lub z makiem do makowca. Można też zaopatrzyć się w dodatkowe przystawki do rozdrabniania KitchenAid, które dadzą radę każdemu produktowi.

KITCHENAID - Zestaw przystawek do rozdrabniania
KITCHENAID – Zestaw przystawek do rozdrabniania

Wyciskarka do soków

KITCHENAID - Wyciskarka do soków Artisan - czarny
KITCHENAID – Wyciskarka do soków Artisan – czarny

Wyciskarka do soków Artisan KitchenAid może być świetnym dodatkowym elementem wyposażenia naszej kuchni. Powszechnie wiadomo, że to, co zrobimy sami, jest o wiele lepsze niż to, co kupimy w sklepie. Nie tylko jest o wiele zdrowsze, ponieważ nie dodajemy tu żadnych ulepszaczy, ale jest też smaczniejsze. Z samodzielnie wyciskanych soków możemy przygotować domowe kisiele, galaretki czy inne dodatki, dzięki którym przygotujemy swoje ulubione ciasta.

Młynek do zbóż

KITCHENAID - Młynek do zbóż
KITCHENAID – Młynek do zbóż

Młynek do zbóż KitchenAid to produkt, dzięki któremu będziemy mogli samodzielnie przygotować mąkę, którą później użyjemy do upieczenia wielu ciast. Przy młynku do zbóż bardzo ważne jest to, żeby nie myć go wodą ani nie mielić żadnych ziaren oleistych, ponieważ stanie się on kompletnie nieużyteczny. Do jego czyszczenia służy specjalny pędzelek, który znajdziemy w kartoniku – będzie on dołączony do młynka.

Syfon kawowy

KITCHENAID - Syfon kawowy Artisan
KITCHENAID – Syfon kawowy Artisan

Syfon kawowy Artisan KitchenAid to kolejny świetny dodatek do każdej kuchni. Jeśli zaufamy temu produktowi, mamy gwarancję, że nasza kawa będzie zawsze smakowała tak samo, a jej naturalny aromat będzie jeszcze mocniej odczuwalny.

Wypieki z produktami KitchenAid

Zaopatrzenie swojej kuchni w sprzęt marki KitchenAid gwarantuje nam łatwość przygotowania różnorodnych wypieków oraz potraw. Dodatkowo mamy gwarancję znakomitej jakości, co przejawia się również w cenie tych produktów. Wiele osób decyduje się na zakup produktów właśnie tej marki dlatego, że ma ona bardzo szeroki asortyment. Po za tym sprzęty te nie są jedynie bardzo użytecznym sprzętem, ale również mogą stanowić bardzo stylowy dodatek każdej kuchni – marka KitchenAid dba zarówno o jakość, funkcjonalność jak i modny design, dzięki czemu nie musimy się ograniczać tylko do bieli i stali w kuchni.